Nanofilament Saç Kaynak

Nanofilament ® Saç Kaynak En İyi Saç Kaynak Yöntemlerinin En İyisisidir. SACH ® Saç Kaynak Merkezi uzmanları tarafından uygulanmakta olan Patentli olan Nanofilament ® Saç Kaynak en iyi saç kaynak yöntemidir. Saçlarınızda en sağlıklı saça zarar vermeyen yöntem olarak ta bilinmektedir.
Nanofilament ® Diğer kaynak yöntemleri ile kıyaslandığımızda kullanılan son teknoloji medikal yapıştırıcı ve uygulama tekniği tartışmazsız olarak birinci sırada yer alır.

Mikro saç kaynak modasının başladığı 2010 yılından beri uygulamış olduğumuz Mikro Kapsül Saç Kaynak yönteminden çok daha ince, hafif ve daha dayanıklıdır.
Nanofilament ® Saç Kaynağı dünya saç kaynak sektöründe tescilli markası ile en son tekniklerden biridir ve Türkiye de SACH ® Markası tek yetkili merkezdir. Piyasada uygulamış olduğumuz tescilli kaynak yöntemini taklit etmeye çalışan ve nano teknik adı altında kaynak yaptığını iddia eden yerlerin tekliflerine aldanmayın. Ayrıntılı bilgi için SACH Çağrı Merkezimiz 444 3 671 den saç kaynak uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

  • Nanofilament Saç Kaynakları çok ince tutamlar halinde 7A Virgin Hair yani en iyi Kaliteye sahip saçlar eklenerek uygulanan çok özel bir saç kaynak tekniğidir.
  • Nanofilament saç kaynakta eklenen tutamların çok ince ortalama 20 tel saç ile yapılması ve hafif olması saç kaynağının kullanımını son derece sağlıklı ve kullanışlı kılmaktadır.
  • Nanofilament Saç Kaynağında eklenen saç tutamları diğer kaynak saç sistemlerinde eklenen tutamlara kıyasla 3/1 oranında çok daha ince tutamlar halindedir.
  • Nanofilament kaynakta kullanılan yapıştırıcı diğer keratin kaynak uygulmalarında kullanılan yapıştırıcı ürünlerle kıyaslandığında 4 kat daha kuvvetli ve dayanıklı medikal ve anti alerjik nano teknoloji şeffaf bir yapıştırıcıdır. Şeffaf oluşundan dolayı her renk saç ile uyum sağlayarak saçların arasında görünmez. Bu sayede Nanofilament ® Saç Kaynak işleminde eklenen saçlar kendi doğal saçlarınız ile daha iyi bütünleşir ve daha homojen, görünmez ve doğal bir görünüm alır, saçlarınızı topladığınızda dahi hiç kimse fark edemez.
  • Nanofilament Saç Kaynağının Ortalama Kullanım Süresi Ortalama olarak 3 ila 4 aydır.
  • Nanofilament kaynak kullanım süresince ve kaynaklar çıkarılma zamanı geldiğinde saçlarınızdan özel solüsyonu ile çıkartılırken, herhangi bir ağrı ya da acıya neden olmaz saçlarınız kesinlikle kaynaktan dolayı herhangi bir zarar görmez.