Mikro Saç Kaynak Uygulamasını Tercih Edenler

Sach Saç Kaynak Merkezimizde imalatını yaptığımız Bant Kaynakların ( Mikro Bant Kaynak ve Kelebek Bant Kaynak ) uygulamalarına daha çok yöneldik.

Çünkü merkezimize gelen müşterilerimiz kısa sürede ve bütçeye uygun bir kaynak sistemi sorduğunda Bant Kaynakları önermekteyiz.
Fakat Mikro Saç Kaynak uygulamasını tercih eden birçok kişide var.
Sebebi ise saçlarda kalma süresi daha uzun ve merkezimizde görünmez kaynak olarak geçmektedir. İnce tutamlar şeklinde sıcak sistem ile saçlarınızın en kısa bölümlerine bile uygulayabilirsiniz.
Hatta bu konuda size örnek vermek gerekirse, birçok erkek müşterimiz saçlarının seyrekliğinde çok rahatsız olduğu için Mikro Saç Kaynak sistemi ile saçındaki seyrekliği bile gizleyebiliyor.
İçiniz çok rahat bir şekilde Mikro Kaynak sistemini kullanabilirsiniz.

Sach Saç Kaynak Merkezimizde Saç Kaynak Uzmanlarımız olan Murat KOLUKIRIK ve BERAT KOLUKIRIK yapmaktadır.

Mikro Saç Kaynak fiyatları ise;
Gramaja göre fiyatlarımız değişmektedir. Örnek olarak, 100gram da, 150 gramda, 200gramda yani gramaj arttıkça fiyatta orantılı bir şekilde artmaktadır.
Gramaj az ya da çok olsun hiç fark etmez saçın kalitesi aynı ve yüksel kalitededir.
Düşünün ki siz saçlarınızı 60, 70 cm uzatıyorsunuz ( ki genelde istenen saç uzunluğu bunlar bir de bunun kestirdikten sonra kafanızda kalması gereken bir uzunluk var, ya da sıfıra vurdurabilirsiniz )

İşte bunu uzatıp sonra kestirdiğinizi düşünün ne kadara satarsınız, kime satarsınız.
Sach Saç kaynak Merkezi olarak % 100 Gerçek İnsan Saçı kullanıyoruz, işte bu yüzden de verilen fiyatlar önce yüksek gelebilir. Ama düşündüğünüz zaman da doğru bir uygulama ise bu değer.

Bizleri sosyal medyadan takip edebilirsiniz.
• Facebook sayfamız: https://www.facebook.com/sach.sac.kaynak.merkezi
• İnstagram sayfamız: http://instagram.com/sackaynak#
• Youtube: https://www.youtube.com/user/sackaynak/videos
• https://vimeo.com/sackaynak/videos

Aklınıza takılan soruları bütün saç kaynak sistemleri hakkında bilgi almak için bizleri WhatsApp Hattımızı ya da Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz.
444 3 671
0532 592 8842

Bu arada bizleri sosyal medya dan takip etmeyi unutmayın.

WhatsApp Danışma Hattı: 0532 592 8842