Çok Kısa Saça Kaynak Nasıl Yapılır?

Mikro bant kaynak Sach Saç Kaynak Merkezimizde birçok kaynak sistemi yapılmaktadır. Kişilerin saçlarına göre saç kaynak uzmanlarımız çoğunlukla başka kaynaklar önermektedir.
Saçları sağlık sebebiyle dökülmüş olan kişiler için saç kaynak uzmanlarımız Nanofilament Saç Kaynak sistemini önermektedir. Saçlara çok ince tutamlarda uygulanan kaynak en son görünmez kaynaklarımızdan biridir.

Saçlarınız daha az yıpranmış ise saçlarınızı uzatamıyorsanız Nanofilament Saç Kaynaktan sonra en görünmez sistemimiz Mikro Saç Kaynaktır. Mikro Saç Kaynak uygulama olarak aynı fakat Nanofilament Kaynak kürdan ucu gibi ince tutamlar ile yapılmaktadır. Fakat Mikro Kaynak ise Nano Kaynaktan çok az büyüklükte uygulanır. İkisi de görünmez kaynaklarımızdandır.

Eğer saçlarınızda bu iki problem yok ama saçlarınız kısa sadece uzun olmasını istiyorsanız Mikro Bant Kaynak ve Kelebek Bant Kaynak sistemlerini önermekteyiz. Ama saçlarınızda bu problem yok kısa ama uzatmak istiyorsanız saçlarınıza sadece Mikro Bant veya Kelebek Bant değil hiç gözükmesini istemiyorsanız Mikro Saç Kaynak sistemlerimizi de sizlere uygulayabiliriz.
Diğer kaynaklarımız olan Boncuk Saç Kaynak ve Keratin Saç Kaynak ise eski bir sistemdir. Fakat kullanan kişilere merkezimizde uygulamaktayız.

Bizleri sosyal medyadan takip edebilirsiniz.
• Facebook sayfamız: https://www.facebook.com/sach.sac.kaynak.merkezi
• İnstagram sayfamız: http://instagram.com/sackaynak#
• Youtube: https://www.youtube.com/user/sackaynak/videos
• https://vimeo.com/sackaynak/videos

Çağrı Merkezimiz 444 3 671 & WhatsApp Hattımız 0532 592 88 42