Kelebek Bant Kaynak Kullananlar

 

Merkezimize sürekli gelen Melis Hanım önceden saçlarına Keratin Saç Kaynak ve Boncuk Saç Kaynak takılıyordu.
Sayfalarımızda Kelebek Bant Kaynak uygulama videolarını gören Melis Hanım merkezimize gelerek eski kaynaklarını çıkarttırıp Kelebek Bant Kaynak kullanmaya başladı.

O günden beri Kelebek Bant Kaynak taraftarı olan Melis Hanım ile bir video çekmek istedik. Bizleri kırmayan Melis Hanım videomuzda Kelebek Bant Kaynak sisteminin ne kadar rahat olduğunu, kendi saçına yaptığı işlemi kaynak yaptığımız saçlara yapabildiğini ve şu ana kadar hiçbir problem yaşamadığını belirtti.

Normalde Kelebek Bant Kaynak saçlarda kalma süresine 2-3 ay vermekteyiz. Yani bant şeklinde saçların diplerindeki saçlara çift taraflı bant ile uygulanmakta bu da bantların süresi geldiğinde yapışkan özelliğini kaybetmekte. Merkezimiz olarak bizde 2-3 ay sonra kişilerin merkezimize gelerek Kelebek Bantlarını yenilemekteyiz.

Melis Hanım ise 4 aydır Kelebek Bant Kaynak sistemini kullandığını ve şu ana kadar herhangi bir sorun yaşamadığını söyledi. Bur dan da gördüğümüz gibi 4 ay gibi bir sürede kalabilmektedir.
Hiçbir şekilde zararı olmayan Kelebek Bant Kaynak, medikal bantlar ile kullanmaktayız.

Şimdi Melis hanımın Uygulama esnasından bir video ekliyoruz.

Daha detaylı bilgi için bizlere çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz ya da WhatsApp hattımızı arayabilirsiniz.

Saçlarımızı görmek isterseniz İstanbul’daki Florya Merkezimize bekleriz. Saç kaynak uzmanlarımız ile görüşüp saçlarınıza hangi kaynağın en uygun olduğunu sizlere söylemektedir.saç kaynak fiyatları

Bizleri sosyal medyadan takip edebilirsiniz.
• Facebook sayfamız: https://www.facebook.com/sach.sac.kaynak.merkezi
• İnstagram sayfamız: http://instagram.com/sackaynak#
• Youtube: https://www.youtube.com/user/sackaynak/videos
• https://vimeo.com/sackaynak/videos

444 3 671
0532 592 8842