Mikro Bant Kaynak Yorumları

Mikro Bant Kaynaklarımız oldukça kullanışlı ve yaklaşık 2-3 ay saçlarda kalma süresi vardır.
Aynı zamanda görünmez bir kaynak olarak üst sıralamalarda olan Mikro Bant Kaynak uygulama süresi olarak da kısa olan bir sistem ortalama 100 gram takılacak bir saça 30-60 dakikada uygulama bitmiş olacaktır.

Aşağıda görselini paylaştığımız olan Mürvet Hanım merkezimize sürekli gelerek Mikro Bant Kaynak uygulaması yapmaktadır. Sebebi ise uygulama süresi kısa olup aynı zamanda görünmez bir kaynak olarak sayılabilecek bir sistem için uygun bir fiyat ile saçlara uygulanan bir sistem türüdür.

Mürvet Hanım saçlarından kesinlikle rahatsız olmadığını, saçlarındaki Mikro Bantların erken düşmediğini ve zamanında bazen ise 3-4 ay kullandığını söyledi.
Merkezimize gelen bazı misafirlerimizin Mikro Bant ve Kelebek Bant hakkında ön yargıları vardı. Uygulamalarımızı göstererek ve misafirlerimizin videolarını, memnun kaldıklarını göstererek aynı zamanda medikal bantlarla kullanarak saça herhangi bir zararı olmayan bir sistemi misafirlerimize tanıttık. Denemek isteyenler oldu ve çok memnun kaldı.

Mürvet Hanım uzun süredir Mikro Bant Kaynak kullanmaktadır. Oldukça memnun olan misafirimiz. Merkezimize tekrardan geldi ve Mikro Bantlarını yeniledik.
Eğer sizin de saçlarınız aynı yoğunluk ve aynı uzunlukta ise Mikro Bant ve Kelebek Bant sistemlerini önermekteyiz.

Son olarak saç kaynak merkezimize gelerek ya da Çağrı Merkezimizi arayarak saç kaynak uzmanlarımız tarafından sizler için en uygun kaynak sistemini belirlemektedirler.

% 100 Gerçek Saç , % 100 Yerli Üretim

Bizleri sosyal medyadan takip edebilirsiniz.
• Facebook sayfamız: https://www.facebook.com/sach.sac.kaynak.merkezi
• İnstagram sayfamız: http://instagram.com/sackaynak#
• Youtube: https://www.youtube.com/user/sackaynak/videos
• https://vimeo.com/sackaynak/videos

Çağrı Merkezimiz 444 3 671 & WhatsApp Hattımız 0532 592 88 42