Mikro Saç Kaynak Yorumları

Saç Kaynak Merkezimize önceden gelen Selda Hanımın çok fazla tereddütleri vardı. Sebebi ise gittiği yerlerde Mikro Saç Kaynak uygulatıp rahatsız olduğunu, saçlarının karıştığı gibi birçok sebepten dolayı bizleri aramıştı.

Telefon ile görüşmelerimizden sonra merkezimize davet ettik. Burada saçlarımızı ve uygulama videolarını gösterdik. Selda Hanımın biraz içini rahatlattıktan sonra saç kaynak uygulamasına başladık.

Saç kaynak uygulaması bittikten sonra saçlarını çok beğenen Selda Hanım 3-4 ay sonra tekrardan merkezimize gelip saçlarındaki kaynakları yeniledik. Bizler için duygularını videoda paylaştı.
Aşağıda Selda Hanım ile yapmış olduğumuz konuşmayı izlemenizi tavsiye ederiz. Çünkü tecrübesini paylaşan Selda Hanım, saçlarına kaynak yaptırmak isteyenler için yararlı bir video. Bizde saç kaynak yaptırıp yaptırmamanız önemli değil. Fakat yanlış yerde yanlış teknikle yapılan saç kaynak uygulamaları saçlarınıza zarar verebilir. İki kat zararla oradan çıkabilirsiniz.
Bu yüzden saçlarınıza yapacağınız bütün işlemler önemlidir.

Merkezimizde 14 farklı kaynak çeşidi vardır. Saç kaynak uzmanlarımız tarafından sizlere en uygun saç kaynak uygulaması sunmaktadırlar.
Bizlere WhatsApp dan veya Çağrı Merkezinden ulaşabilir.

Bizi sosyal medya dan takip etmeyi unutmayın;

• Facebook sayfamız: https://www.facebook.com/sach.sac.kaynak.merkezi
• İnstagram sayfamız: http://instagram.com/sackaynak#
• Youtube: https://www.youtube.com/user/sackaynak/videos
• https://vimeo.com/sackaynak/videos

Merkezimize gelerek de bizler ile görüşebilirsiniz.

Çağrı Merkezi: 444 3 671
WhatsApp Danışma Hattı: 0532 592 8842