Sach Saç Kaynak merkezi olarak çok yoğun bir tempoda çalışıyoruz . Bu yüzden çoğu zaman yaptığımız çalışmaları web sitemize yükleyemiyoruz sadece İnstagram sayfamızda paylaşabiliyoruz.

Uzun bir aradan sonra artık buraya da yüklememiz gerektiğini düşündük ve sizlerle paylaşmaya karar verdik.

Şu an  özellikle İstanbul da bir çok yerde yaygın olarak yapılan Mikro Kaynak uygulamasının ilk başlatanlardan olduğumuzu hatırlatmak isteriz . Özellikle sayfamızın arşiv bölümüne bakarsanız seneler önce ;  1 cm lık saça bile Kaynak saç uygulaması yapan merkez olduğumuzu görürsünüz .

Ayrıca tekrar yenilemek isteriz ki ; Merkezimizde kuaförlük işlemleri bulunmamaktadır . Yani fön , maşa , yada Renklendirme işlemleri mevcut değildir . Sadece ve Sadece Saç kaynak uygulaması yapmaktayız . Çünkü asıl işimiz Saç uzatma Sistemleri olarak İmalat , İthalat ve İhracattır .

Yani Floryada bulunan 5 katlı merkezimizde hem üretim yapmaktayız ( Çıt çıt saç, Peruk , Ham Saç, Saç kaynak uçlarının yapımı ) hem de yurt dışında verdiğimiz Bayilikler sayesinde bir Türk markasının ismini Dünya ya duyurmaktayız

Sach Hair Extensions

Sach Sweeden

Sach Avusturalia

Sach USA

Linkleri tıklayarak inceleyebilirsiniz .

Peki Gelelim şimdi Mikro Kaynak Uygulamasına

Bu uygulama çok sevildi : Görünmemesi , çok ince olması ve günlük kullanımda konforlu olması sebebiyle trend halinde kalmaya devam ediyor .

Peki Fiyatlandırma Nasıl Yapılıyor

Özellikle kendi merkezimiz açısında bizim için Gerçek İnsan Saçı Altın niteliğinde . Dolayısıyla biz Fiyatlandırma yaparken Gramaj üzerinden yapıyoruz .

100 Gr – 150 Gr – 200 Gr  ( Saçınız çok zayıfsa ve uzunsa 80 gr bile takılabilir ) olarak düşünebilirsiniz.

Peki buna Nasıl Karar Veriyoruz ?

Özellikle şehir dışından ve Yurt dışından fazlasıyla Misafir almaktayız . Daha öncesinden fiyatı netleştirirken şöyle bir yol izliyoruz .

Whatsapp Danışma hattımızdan (  +90 532 592 8842 ) bize başınızın Sağ – Sol ve Arka kısmından bir fotoğraf yolluyorsunuz , biz de bunları Uzmanlarımıza sorarak ortalama kaç Gram gideceğini size yazıyoruz . Buna göre yine ortalama bir şekilde sizin saçınıza takılacak olan gramajı bilmiş ve hesaplamış oluyorsunuz .

Daha detaylı Fiyatlandırma için sayfamızı inceleyebilirsiniz  ( SAÇ KAYNAK FİYATLARI )

Gerçekten bir işi uzmanına yaptırdığınız sürece iyi bir Sonuçla karşılaşabilirsiniz .

Hangi sektörde olursa olsun Örneğin burun estetiği yaptıracaksınız ; Seçtiğiniz Doktorun bu iş üzerine ne kadar portföyü var ona bakarsınız değil mi ? Hangi uzman olursa olsun sürekli yaptığı iş neyse bu konuda uzmanlaşır .

Bizim de özellikle yapmış olduğumuz iş ve geçmişimize dayanarak söyleyebiliriz ki ;

Hem Saç Kalitesi olarak hem de Uygulama şekli olarak Gayet memnun kalacak ve Uzun Saçlarınızın keyfini çıkaracaksınız .

Sach Saç Kaynak Merkezi

Çağrı Merkezi 444 3 671

Whatsapp Danışma hattımız :  +90 532 592 8842

sac-kaynak-istanbul

Bir cevap yazın