bant saç kaynak modelleri
bant saç kaynak modelleri

İlk modelimizi bir önceki yazımızda paylaşmıştık. Şimdi de ikinci modelimizin öncesi ve sonrası saç kaynak uygulamasını ve hikayesini paylaşmak istiyoruz . İlk modelimizde ombreli ve açık tonlarda boyalı , düz bir saç tercih etmiştik şimdi ise farklı bir değişimin daha güçlü olması için çok kısa saçlı bir model seçtik .

Öncelikle yeni sezon renklerini tanıtmak için başladığımız 2022 çekimleri için saç kaynak yöntemi olarak da Bant saç kaynak uygulamasını seçtik.
Modelimizin before halinden ve videolarından da göreceğiniz üzere özellikle saçın sağ ve sol bölümleri baya bi kısaydı . Renk olarak koyu kahve tonlarındaydı . Bahar sezonunun da gelmesiyle kıvırcık kahkül ve kaynak saçlara çok fazla talep gelmeye başladı . Biz de bu modelde kıvırcık saç kullanmak istedik .Harika bir değişim oldu.

kısa-saça-kaynak
kısa-saça-kaynak

Ayrıca itiraf etmemiz gerekir ki daha önce bu tarz kısa saçlara Mikro kaynak uygulaması yapıyorduk. Fakat bu yan bölümler için hazırlanan kelebek bant kaynaklar sayesinde oradaki kısa saçlarda çok güzel bir şekilde kapandı .

Kelebek bantları telefonda bize soran çoğu danışanımıza artık bu videoları yollayarak anlatacağız. Aradaki farkı siz de göreceksiniz.

kısa saça kelebek bant saç kaynak uygulaması

Güncel kuaförler için hazırlanan saçları , renkleri , özelliklerini ve yapmış olduğumuz bant kaynak uygulamaları için bizi sosyal medya dan takip etmeyi unutmayın .

İnstagram : @sackaynak
Facebook : SACH Saç Kaynak Merkezi
Detaylı bilgi ve Randevu için : İstanbul – Florya
Whatsapp Danışma Hattımız : +9 05325928842

Bir cevap yazın